TREND HOTEL, ubytovanie Námestovo

Malý a útulný Trendhotel** sa hrdo vypína tam, kde ho chráni Oravská Magura a osviežuje Oravská Priehrada.

TREND HOTEL, ubytovanie Námestovo

TREND HOTEL, ubytovanie Námestovo

Malý a útulný Trendhotel** sa hrdo vypína tam, kde ho chráni Oravská Magura a osviežuje Oravská Priehrada.

Adresa: Vavrečka 311, okres Námestovo 029 01
Telefón:0917 119 708
E-mail:trendhotel@gmail.com

S výhľadom na vrchy Oravskej Magury alebo na Oravskú priehradu a mesto Námestovo. Je len na Vás, ktorú z 15 pohodlne vybavených izieb a troch luxusných apartmánov si vyberiete. Izby ladené v ľahkých svetlých farbách budú balzamom na Vašu dušu a príjemným prostredím pri oddychu.
Každá z izieb ponúka kúpeľňu so sprchovým kútom, predsieň a spálňu.
K štandardom v našom hoteli patrí internetové wifipripojenie, LCD TV so satelitom, telefón, minibar. Pre rodiny s dieťaťom je k dispozícií prenosná postieľka. Na recepcii sa nachádza trezor, pre uchovanie vašich cenností. Parkovanie pri hoteli je zdarma a plne monitorované kamerovým systémom.

V teplejších mesiacoch si môžete vychutnať grilované špeciality v krytom altánku, priamo v areáli hotela. Vhodné miesto pre rodinné stretnutia, či teambuildingové akcie. Pre najmenších čakajú hojdačky a kryté pieskovisko.

Človek sa dobre cíti, keď je najedený. U nás túto vetu sme povýšili na cieľ. U nás nájdu priestor všetci, bez ohľadu na veľkosť skupiny, chuťových požiadavkách alebo atmosféry pri stolovaní. V reštaurácii pre 80 osôb sa nikdy nestane, aby ste čakali na stol a už vôbec nie na jedlo. K pobytu dokážeme pridať aj plnú penziu. Od našej partnerskej pizzerii je možnosť objednať si pizzu v expresne rýchlom čase. Organizácia oslavy, svadby alebo firemnej oslavy nebola s nami nikdy tak jednoduchá.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.