Penzión Oravia, ubytovanie Námestovo

Oddych a ubytovanie v príjemnom prostredí a zároveň chutná gastronómia.

Penzión Oravia, ubytovanie Námestovo

Penzión Oravia, ubytovanie Námestovo

Oddych a ubytovanie v príjemnom prostredí a zároveň chutná gastronómia.

Adresa: Mieru 282, 029 01 Námestovo
Telefón:0915 265 222
E-mail:oravia@penzionoravia.sk

Penzión Oravia Vám ponúka ubytovanie s výbornou polohou – iba 5 minút chôdze od centra mesta a približne rovnaký čas k brehu Oravskej priehrady. Penzión ponúka svojim hosťom ubytovanie v 6 komfortných izbách pre individuálnu, rodinnú a firemnú klientelu. Každá je zariadená v inom štýle, napríklad izba „Business“ vyhovujúca najmä manažérom, romantická „Ružová“ izba s výhľadom na Oravskú priehradu či „Rodičovská“ izba. Na 4 izbách sú spojené lôžka (manželské postele) a na dvoch oddelené lôžka, pričom 3 izby sú s výhľadom na priehradu.

Každá z izieb je vybavená televíziou s plochou obrazovkou (na všetkých izbách je satelitná televízia), chladničkou, bezplatným Wi-Fi pripojením a samostatným sociálnym zariadením na izbe (toaleta, sprchovací kút, okrem toho bezplatné papuče, toaletné potreby, uteráky a osušky).

Výhodou je aj bezplatné súkromné parkovisko. Hostia majú možnosť využiť gril, detské ihrisko a detský kútik. Ponúkame Vám aj možnosť úschovy bicyklov.

Súčasťou penziónu je Aperitív bar ako aj reštaurácia s rozmanitou kuchyňou. Našu ponuku jedla vieme prispôsobiť individuálnym požiadavkám hostí.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.