Hotel Goral, ubytovanie Námestovo

Ubytovanie na orave pri Oravskej priehrade.

Hotel Goral, ubytovanie Námestovo

Hotel Goral, ubytovanie Námestovo

Ubytovanie na orave pri Oravskej priehrade.

Adresa: Oravská priehrada č. 308, 029 01 Námestovo
Telefón:+421 907 341 314
E-mail:hotel@hotelgoral.sk

Goral sa nachádza pri pobreží Oravskej priehrady. Vďaka vhodnej polohe pre vodné športy, zimné športy, rybolov, turistiku, plávanie, surfing či jachting patrí táto oblasť k najkrajším a turisticky najvyhľadávanejším častiam Oravy.

Goral ponúka svojim hosťom jedno z cenovo najvýhodnejších ubytovaní pri Oravskej priehrade (na Orave), je zaradený do kategórie turistická ubytovňa *. Okrem ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb ponúka svojim hosťom širokú škálu doplnkových služieb.


Hotel Goral Vám predstavuje novo vytvorenú kongresovú sálu:

Kongresová sála so samostatným vchodom sa nachádza na prvom poschodí hotela a je situovaná s výhľadom na Oravskú priehradu. Táto sála je ideálnym miestom pre kongresy, konferencie, prezentácie, semináre, školenia a iné firemné akcie.

K dispozícii sú tieto technické zariadenia:
- Datavideoprojektor
- Flipchart
- Plátno
- Kopírovanie A3

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.